Слухати

У Києві відкрили міжрелігійну фотовиставку (ФОТО)

30 липня 2017 - 18:39
Міжрелігійна фотовиставка «Дещо спільне» містить представлені світлини, що мають заохотити суспільство до міжрелігійного діалогу

У Києві на Софіївській площі офіційно відкрили фотовиставку «Дещо спільне» до Дня дружби. Вона присвячена міжрелігійної дружбі.

Про це розповіла в коментарі Громадському радіо співорганізатор виставки Любов Єремчева

На фотографіях можна побачити представників різних релігійних громад і різної культури.

t_0.jpg

Виставка // Фото: Громадське радіо
Виставка
Фото: Громадське радіо

20 503 937_1 578 800 802 144 162_1 908 995 991_n.jpg

Виставка // Фото: Громадське радіо
Виставка
Фото: Громадське радіо

tt.jpg

Виставка // Фото: Громадське радіо
Виставка
Фото: Громадське радіо

«Це проект міжрелігійної групи, яка створилася півроку тому. Наше завдання є дружити, співпрацювати, проводити спільно час. Після півроку нашого існування ми зрозуміли, що у нас достатньо різноманітних світлин, які показують, не стільки рівень мистецтва нашої фотографії, як рівень стосунків, діалогу, партнерства, любові між представниками нашої групи, які належать до різних релігій, конфесій, віросповідань та навіть націй», — зазначила Любов Яремчева. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+