Слухати

В Індії правоохоронці перехопили півтори тони героїну / Новини на Громадському радіо

В Індії правоохоронці перехопили півтори тони героїну

30 липня 2017 - 20:30
У МВС країни сказали, що це найбільший єдиний ‎вантаж наркотиків, який вдавалося вилучити правоохоронцям

Вантаж із 1,5 тоннами героїну вилучили правоохоронці Індії із корабля у водах ‎Аравійського моря неподалік західного штату Гуджарат.‎ Про це пише ВВС.

Прикордонники оцінили контрабанду у 550 мільйонів доларів США.‎

У свою чергу речник військово-морських сил країн Д. К. Шарма заявив, що наразі  «це найбільший єдиний ‎вантаж наркотиків», який вдавалося вилучити правоохоронцям».

Відзначимо, через Індію, яка має кордон з Афганістаном — найбільшим у світі виробником опіатів, головного ‎інгредієнта героїну - пролягає маршрут контрабанди цих наркотиків. ‎

В управлінні ООН із питань наркотиків і злочинності зазначають, що героїн провозять великими ‎партіям на човнах до східної і південної Африки через Індійський океан .‎

Безпосередньо в Індії існує велика проблема із залежністю від героїну, особливо у північному штаті Пенджаб, що ‎межує з Пакистаном. За даними досліджень, понад 860 тисяч людей у цьому штаті (від ‎‎15 до 35 років приймають) вживають певний вид наркотиків , а героїнова залежність спостерігається у 53%. ‎

Як раніше повідомляло Громадське радіо, в Україні поліція з початку року вилучила понад 2,5 тони наркотиків і психотропів (ІНФОГРАФІКА).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+