Слухати

Тука висловив сподівання про обмін Агєєва на полонених українців / Новини на Громадському радіо

Тука висловив сподівання про обмін Агєєва на полонених українців

31 липня 2017 - 21:29
Тука прокоментував можливий обмін російського військового Агєєва на українців

«Я сподіваюся, що і цього громадянина (Віктора Агєєва, — ред.) обміняють на наших хлопців, деякі з них з початку 2014 року знаходяться у полоні. Це дуже складна процедура, складне питання і не тільки з точки зору емоційно-моральної, але і з юридичної точки», — сказав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

Про це він заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«У нас в законодавстві не передбачена така процедура, як обмін. Існує інший алгоритм — осуд-помилування-передача тій стороні», — сказав він.

Нагадаємо, в зоні АТО було ліквідовано ДРГ бойовиків: в полон потрапив росіянин Віктор Агєєв, контрактник з Алтайського краю. Пізніше в Міноборони РФ заявили, що він у травні 2016 року звільнився в запас і службу за контрактом не проходив. В той же час мати Агеєва повідомила, що її син у травні цього року надіслав їй фотографію наказу про присвоєння йому звання єфрейтора. Пізніше Агєєв підтвердив українським ЗМІ, що він є військовим-контрактником Збройних сил РФ.

Як повідомляло Громадське радіо, Мати затриманого росіянина Агеєва розповіла про зустріч з сином в СІЗО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+