Слухати

У київському метро з’явилися у продажу сині жетони / Новини на Громадському радіо

У київському метро з’явилися у продажу сині жетони

31 липня 2017 - 11:33
Зелені жетони будуть діяти до кінця доби, 31 липня, а з 1 серпня обмін з доплатою на сині можливий буде тільки в сервісних центрах

Київський метрополітен ввів сьогодні в обіг сині жетони для проїзду замість зелених. Зелені жетони будуть діяти до кінця доби, 31 липня, а з 1 серпня їх можна буде обміняти на сині, про це йдеться  в ефірі «112 Україна» 

Обмін можливий тільки в сервісних центрах на 4 станціях — «Майдан Незалежності», «Дорогожичі», «Дарниця» і «Політехнічний інститут».

«Обмін починається завтра. Розпорядженням Київради передбачено, що обмін здійснюється або пропорційно, або з доплатою. Обмін на гроші не передбачений. Тобто жетони змінюють тільки на жетони», — розповіла радник начальника КП «Київський метрополітен» Наталя Макогон.

При цьому,  вона підтвердила, що анонсований раніше початок скасування жетонів також відбудеться.

«Я підкреслю, що ми виводимо жетони з обігу. Найближчим часом ми представимо пілотний проект по квитках з QR-кодом. Жетони в касах взагалі продаватися не будуть», — зазначила Наталія Макогон.

Як повідомляло Громадське радіо, в київському метро з серпня відмовляться від жетонів. Експеримент почнуть з «Кловської».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+