Слухати

Якщо «Динамо» відмовляється грати у Маріуполі, команді буде зарахована технічна поразка, — ФФУ

31 липня 2017 - 10:54
«Динамо» офіційно звернулося до керівництва Федерації футболу України та української Прем’єр-ліги з проханням перенести виїзний матч 7-го туру

Президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко розповів про можливе покарання для «Динамо», якщо київський клуб відмовиться їхати на матч в Маруіполь, передає телеканал «Футбол 1».

«Наскільки я розумію, УПЛ та КДК прийматимуть рішення. Звичайно, такий вчинок без заборони правоохоронних органів — пряма поразка 0: 3. Думаю, це всі розуміють, в тому числі і вболівальники «Динамо». Це вже демарш не тільки проти футболу, але і проти цілісності України. «Тут я буду, а тут не буду», — це вже вибіркове правосуддя. Правила повинні бути єдині для всіх, без винятків для будь-кого», — сказав Павелко.

Нагадаємо, «Динамо» офіційно звернулося до керівництва Федерації футболу України та української Прем’єр-ліги з проханням перенести виїзний матч 7-го туру Прем’єр-ліги проти «Маріуполя», який пройде 26 серпня, в інше місто через відсутність гарантій безпеки з урахуванням близькості до зони АТО.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+