Слухати

Запуск потягу з України у Румунію відкладено на невизначений термін

31 липня 2017 - 10:34
За словами голови Чернівецької облради це сталося через «паперову тяганину»
Запуск потягу з України у Румунію відкладено на невизначений термін / Новини на Громадському радіо

Запуск потягу Чернівці-Сучава, неодноразово анонсований керівництвом «Укрзалізниці», поки що відкладається на невизначений період. Якщо Румунія зі свого боку вирішила все необхідні питання, то Україна «загрузла в паперовій тяганині».

Таку інформацію озвучив голова Чернівецької облради Іван Мунтян в сюжеті каналу «Чернівецький Промінь».

Відзначається, що запуск експериментального поїзда повинен був відбутися ще 8 липня, про що домовлялися румунська та українська сторони.

«На сьогоднішній день немає відповіді з Міністерства інфраструктури про такий маршруті … Сьогодні вранці намагався зв’язатися з керівниками залізниці — не відповідають, у відпустках і так далі», — розповів Іван Мунтян.

Нагадаємо, що про намір запустити потяг Чернівці-Сучава заявив голова ПАТ УЗ Войцех Балчун. Повідомлялося, що вартість квитка на поїзд складе 120-150 грн. Зараз ж/д сполучення між Україною та Румунією представлено двома поїздами формування румунської компанії CFR Călători (Вадул-Сірет — Сучава, Вадул-Сірет — Бухарест) і  вагоном УЗ (Київ - Бухарест).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+