Слухати

Життя в селі є: фермер Олексій Цокалов з Кропивницького краю вразив своїм короваєм (ВІДЕО)

31 липня 2017 - 11:21
Хлібороб пригостив команду Громадського радіо короваєм із власноруч вирощеного борошна

Олексій Цокалов, фермер із села Олексіївка, що в Кропивницькому краю, передав команді Громадського радіо, коровай із власноруч вирощеного борошна. При цьому, фермер зазначив, що: «На минулому тижні я закінчив жнива, і як підведення підсумків, вийшов такий коровай. Цей коровай показує, що життя у селі є, є хлібороби, є люди, які займаються власною справою»

 

Олексій Цокалов також додав, що слухає Громадське радіо постійно, і навіть коли працює на комбайні. 

Фермер із Кропивницього краю у 2014 році був на Громадському радіо та розповідав про тіньовий обіг у сільському господарстві та небажання просто класти гроші в кишеню. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+