Слухати

Прикордонники затримали судно-порушника, яке заходило у закриті порти Криму (ВІДЕО)

01 серпня 2017 - 14:45
Судно змінило назву і прапор аби його не вирахували правоохоронці

Прикордонники Одеського загону морської охорони затримали іноземне судно-порушника, яке заходило у закриті порти Криму. Про це повідомили у Державній прикордонній службі.

Прикордонники зупинили теплохід SAN Porfyrios  під час проходження з Румунії в Грецію в українських водах річки Дунай. За попередніми даними, судно під назвою Sava Lake (прапор Панама) має такі ж IMO (унікальний ідентифікатор судна), як і в теплохода під назвою SAN Porfyrios (прапор Беліз). Він, у свою чергу,  неодноразово, протягом 2014-2015 років, заходив у тимчасово закриті порти анексованого Криму.

«Попри те, що судно змінило прапор і назву, намагаючись заплутати правоохоронні органи, прикордонники відстежували шлях судна за унікальним ідентифікатором суду (ІМО). Саме номер пов’язаним з корпусом судна протягом усього часу його існування, незалежно від зміни назви, прапора або судновласника», — сказано у повідомленні.

Відзначається, що до до цього часу кораблем керував інший капітан. У той же час, один з помічників капітана двічі був у портах Криму на цьому судні, а тому вважається порушником українського законодавства.

Правоохоронці зафіксували факти правопорушення, зібрали копії підтверджувальних документів, для юридичної оцінки для передачі їх у прокуратуру. По відношенню до іноземного громадянина-порушника законодавства, винесено заборону на в’їзд до України на три роки.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, Україна продала на торгах російські танкери за 10 мільйонів гривень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+