Слухати

Порошенко визнав у мені сильного суперника, — Саакашвілі

01 серпня 2017 - 16:03
Про це він розповів журналістам під час прес-конференції
Порошенко визнав у мені сильного суперника, — Саакашвілі / Новини на Громадському радіо

На переконання колишнього одеського губернатора і президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, позбавлення його українського громадянства є ознакою того, що він сильний суперник в очах президента Петра Порошенка. Про це він заявив під час відео-конференції, яку транслював Гордон.

Журналісти з Києва спілкувалися з ним по скайп-зв’язку.

«Усі все розуміють, усі ці розмови, що Саакашвілі не мав підтримки — якщо я не мав підтримки, то чому в мене забрали громадянство, коли мене фізично не було в Києві? Те, що зробив Порошенко означає, що він визнав в мені сильного суперника», — наголосив Саакашвілі.

 Також він стверджує, що при наданні громадянства Порошенко знав про всі його кримінальні переслідування у Грузії.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, Порошенко позбавив громадянства України екс-президента Грузії і колишнього голову Одеської обласної держадміністрації Міхеіла Саакашвілі. Саакашвілі заявив, що його позбавили громадянства України на підставі анкети, під якою стоїть не його підпис. Політик грузинського походження пояснив, що в Україні підписується кирилицею, і показав свій підпис. Саакашвілі вирішив звертатися до адміністративного суду через позбавлення українського громадянства.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+