Слухати

У Чечні людей з гомосексуальною орієнтацією розшукують, як прихильників «Ісламської держави», — ЗМІ

01 серпня 2017 - 16:28
Це робиться для того, щоб перешкодити їх евакуації з Росії
У Чечні людей з гомосексуальною орієнтацією розшукують, як прихильників «Ісламської держави», — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

У Чечні людей з гомосексуальною орієнтацією оголошують в розшук, як прихильників «Ісламської держави». Це робиться для того, щоб перешкодити їх евакуації з Росії. Про це пишуть «Кавказ. Реалії»

«Буквально днями як терористку в розшук оголосили молоду дівчину. Вона втекла з дому, тому що у неї були проблеми з рідними», — розповів  співробітник однієї з правозахисних організацій.

За його словами,  дівчина не збиралася у Сирію і була «далека від релігії». Камери спостереження зняли її в одному з російських аеропортів. Але немає ніяких доказів, що вона поїхала за кордон. Джерело в іншій організації підтвердило цю інформацію.

За його словами, чеченські силовики приходять додому до рідних гомосексуалів і вимагають писати заяви про їх від’їзді в Сирію.

«Швидше за все, це розраховано на те, щоб люди, які не бажають жити в тих умовах, нікуди не виїжджали. Тому що, як правило, одним повідомленням про відхід в Сирію справа не закінчується. Проблеми починаються у всіх членів його сім’ї, їх починають смикати кадировци », — пояснив співрозмовник видання.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, у Чечні без суду та слідства стратили 27 людей. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+