Слухати

Українець створив робота, що збиратиме сміття (ВІДЕО, ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Українець створив робота, що збиратиме сміття (ВІДЕО, ФОТО)

01 серпня 2017 - 18:48
Тестовий запуск робота пройшов успішно

17-річний хлопець з Кропивницького Руслан Коптєв розробив робота «Riveroni», який вміє збирати сміття на поверхні річок. Перший тестовий запуск робота у річку Інгул пройшов успішно, пише РК.

Створити робота, який би збирав річкове сміття, хлопцеві запропонував наставник школи програмування Роман Шмельов.

5.jpg

Робот // Фото: rk.kr.ua
Робот
Фото: rk.kr.ua

4.jpg

Робот // Фото: rk.kr.ua
Робот
Фото: rk.kr.ua

3.jpg

Робот // Фото: rk.kr.ua
Робот
Фото: rk.kr.ua

«Спочатку я зв’язав пляшки аби робот міг триматися воді. Наразі робот «Riveroni» має з обох боків два гребних гвинта, які дозволяють рухатися у будь-який бік, навіть крутитися на місці. У пластиковому боксі знаходиться вся електроніка: сенсори, GPS, мобільний зв’язок. Паралельно з пластиковим боксом знаходиться сонячна батарея, яка дозволяє «Riveroni» працювати автономно, адже енергії вистачить навіть на роботу у нічний час. Спереду робота знаходиться камера з датчиком, зараз ми його не зробили повністю автономним, тому ним керуватиме оператор. До речі, роботу робота транслюватимуть в онлайн режимі, ним можна буде керувати на відстані близько п’яти кілометрів», - пояснив розробник.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, у Німеччині з’явився робот-священик (ВІДЕО).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+