Слухати

Волонтер розповів, як бойовики «ДНР» «вирахували» людей по справі Васіна

01 серпня 2017 - 09:09
Координатор групи по звільненню полонених «Патріот» Олег Котенко розповів нові подробиці справи Васіна — затриманого у Донецьку журналіста

Людей, яких затримували в рамках так званої «справи» українського журналіста Станіслава Васіна (Асєєва), бойовики скоріш за все вирахували по його телефонній книзі та контактах в соцмережах. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив координатор групи по звільненню полонених «Патріот» Олег Котенко.

«Затримали не двох людей, а більше. Як ми припускаємо, іх затримували по його телефонній книжці та по соцмережах, затримали досить велику кількість людей, деяких зразу відпустили, бо не знайшли зв’язків з Васіним, деякі ще знаходяться у «підвалі». Ті люди, яких відпустили на «підписку про невиїзд», вже отримали обвинувачення у «шпигунстві на користь України», але були вивезені в Україну. Це сталося півтора місяця тому».

Але Котенко наголосив, що не може назвати, хто ці люди в рамках їхньої безпеки.

Нагадаємо, вперше  про  те, що  двоє людей, яких затримали бойовики разом з українським журналістом Станіславом Асєєвим,  вже знаходяться на підконтрольній Україні території Олег Котенко розповів в нашому ефирі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+