Слухати

З середини серпня в Україні почнуть видачу довідки про несудимість онлайн / Новини на Громадському радіо

З середини серпня в Україні почнуть видачу довідки про несудимість онлайн

01 серпня 2017 - 11:38
За словами заступника голови Державного агентства з питань електронного урядування Олексія Вискуба вже 1300 разів українці скористалися послугою оформлення допомоги на дитину онлайн

В ефірі Громадського радіо заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування Олексій Вискуб розказав, які державні послуги онлайн найбільш популярні та які нові послуги планується запровадити.

За словами Вискуба вже 1300 разів українці скористалися послугою оформлення допомоги на дитину.

«За статистикою понад 1000 фізичних осіб-підприємців та одночасно понад 800 підприємств припинили реєстрацію за допомогою онлайн-сервісу. Дуже важливі послуги, що стосуються початку будівельних робіт. Зараз 2500 будівництв  отримало довідку про початок робот онлайн та понад 50 будівництв здано в експлуатацію тез через онлайн систему,» — сказав Вискуб.

Крім того, в середині серпня  по усій території України буде доступна нова послуга — видача довідки про несудимість. Вискуб наголосив, що стосовно цієї довідки діє закон про персональні дані, але отримання довідки буде максимально спрощено. Наприклад, крім паперового, вона буде також мати електронний цифровий вигляд для передачі пакету документів до консульств та посольство.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+