Слухати

Прокуратура Криму запрошує громадян інформувати про факти пошкодження майна на окупованому півострові

02 серпня 2017 - 12:48
Прокуратура заявила, що дії окупаційної влади не тільки підпадають під ознаки кримінального злочину, а є воєнними злочинами
Прокуратура Криму запрошує громадян інформувати про факти пошкодження майна на окупованому півострові / Новини на Громадському радіо

Прокуратура Автономної Республіки Крим  в рамках розслідування умисного пошкодження та знищення майна окупаційною владою Криму звернулась до усіх, хто має інформацію про такі факти надати інформацію про них. Про це йдеться на сайт прокуратури.

Мова йде як про привласнення та пошкодження як державного майна, так і майна громадян.

«Такі дії окупаційної влади не тільки підпадають під ознаки злочину, передбаченого статтею 438 Кримінального кодексу України, а є воєнними злочинами, на які розповсюджується юрисдикція Міжнародного кримінального суду. Прокуратура АР Крим вживатиме всіх можливих заходів для захисту порушених прав громадян на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя та притягнення до відповідальності винних осіб»,  - йдеться в повідомленні. 

Повідомити про  факти умисного пошкодження та знищення майна, незаконного привласнення, розтрати та заволодіння окупаційною владою Криму майна громадян та держави можна особисто у прокуратурі АР Крим (м. Київ, вул. Ділова,24), або за телефоном (044) 569-73-57 або на електронну адресу: [email protected]ark.gp.gov.ua.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+