Слухати

Резиденція «Межигір’я» стала державною власністю / Новини на Громадському радіо

Резиденція «Межигір’я» стала державною власністю

02 серпня 2017 - 11:47
Прокуратура столиці та Київським господарський апеляційний суд прийняв рішення про визнання недійсними договорів, за якими урядова резиденція «Межигір’я» вибула з державної власності

«З’ясувалося, що відчуження урядової резиденції відбулось з перевищенням повноважень державної компанії, поза процедурою приватизації та, взагалі, попри законодавчо встановлену заборону на укладання такої угоди». — повідомили в прес-службі прокуратури Києва.

У подальшому, вказане майно було незаконно перепродано іншій юридичній особі — ТОВ «Танталіт», яка була його власником до теперішнього часу.

«На сьогодні судом визнано недійсними договір міни урядової резиденції „Межигір’я“ та договори купівлі-продажу вказаного майна», — написали у прес-службі.

Нагадаємо, у 2007 році вказане майно було відчужено з державної власності на підставі договору міни, укладеного між державною компанією ПАТ «НАК «Надра України» та приватним товариством

Як повідомляло Громадське радіо, зі справи Януковича зник ключовий доказ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+