Слухати

Сквер Небесної сотні остаточно перейшов до власності громади Києва / Новини на Громадському радіо

Сквер Небесної сотні остаточно перейшов до власності громади Києва

02 серпня 2017 - 12:26
Вищий господарський суд України залишив без змін рішення господарських судів попередніх інстанцій

У середу, 2 серпня 2017 року, Вищий господарський суд України залишив в силі рішення господарських судів попередніх інстанцій, за якими земельні ділянки скверу Небесної сотні повернуті у власності киян. Про це повідомляє прес-центр Київської міської державної адміністрації.

«Суд відхилив скаргу представника компанії-забудовника з підстав недоведеності та необґрунтованості», — йдеться в повідомленні.

«Місто спільно з прокуратурою відстоював в суді повернення цієї землі з 2014 року», — нагадують в КМДА.

Символічно, що таке рішення суд прийняв у день народження першого героя Небесної сотні Сергія Гагікович Нігояна, якому б сьогодні виповнилось 24 роки. 

Київський апеляційний господарський суд 23 травня 2017 року залишил в силі рішення Господарського суду Києва за позовом столичної прокуратури про повернення в державну власність земельних ділянок поблизу Михайлівської площі, де громадою облаштовано сквер Небесної сотні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+