Слухати

У Києві з’явився  перший морський мурал  (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Києві з’явився перший морський мурал (ФОТО)

02 серпня 2017 - 08:37
На будівлі по Бульварно-Кудрявський художник Джейк Айкман (Jake Aikman) намалював «Українське чорне море»

В Києві з’явився новий мурал. Про це повідомив художник и координатор проекту Art United Us Лео Герос в Facebook. Це робота 39-річного Джейка Айкмана має назву «Украинское черное море».  Мурал розташований на будівлі по Бульварно-Кудрявський, 35

Герос зазначив, що це одна з найвитонченіших та глибоких робіт в Києві. «Джейк Айкман інтуїтивно працює зі шкалою, фокусом і повторенням, щоб створювати картини, які захоплюють таємницю і двозначність ізольованого моменту. Його картини часто виникають в контексти, затінені явищами природи. Величезні морські пейзажі, віддалені берегові лінії і густі ліси типові для практики Айкмана, де спокійна поверхня натякає на невідоме, що лежить нижче. Його мінлива палітра розкриває багаті нюанси кольору і тональності глибини, які ще більше показують складність емоційної драми», - написав Герос.

Джейк Айкман народився в Лондоні, а зараз живе і працює в Кейптауні, Південна Африка.


.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+