Слухати

У Мінюсті по позовах України до ЄСПЛ щодо вторгнення Росії працює 7 людей

02 серпня 2017 - 10:16
Україна готує до передачі в Європейський суд із прав людини у Страсбурзі три окремі документи, остаточно вони будуть передані в вересні 2017 року
У Мінюсті по позовах України до ЄСПЛ щодо вторгнення Росії працює 7 людей / Новини на Громадському радіо

У ефірі  Громадського радіо урядовий уповноважений з питань Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ)  Іван Ліщина розповів, про підготовку похвилинної хронології вторгнення Росії в Україну 

Нагадаємо, Україна готує до передачі в Європейський суд із прав людини у Страсбурзі три окремі документи, а саме графік входу російських військ, захоплення української інфраструктури, захоплень чи блокувань українських військових частин.

«У Мінюсті по позову до ЄСПЛ працює 7 людей, це молоді хлопці та дівчата, наша Dream team. По областях також є ще команди, які допомагають»- розповів Ліщіна.

Ліщіна нагадав, що остаточна передача усіх підготовлених документів   до ЄСПЛ намічена на вересень. Ліщина також додав, що Україна вже спрямувала до ЄСПЛ покази півсотні свідків і близько сотні відеоматеріалів.

За минулий рік Європейський суд з прав людини отримав 18 150 заяв від українців. З них 65% стосуються невиконання рішень національних судів, при цьому Євросуд розглядає лише двадцяту частину всіх звернень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+