Слухати

З’явилось відео, як курсанти-прикордонники вперше тренуються на військовому полігоні (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

З’явилось відео, як курсанти-прикордонники вперше тренуються на військовому полігоні (ВІДЕО)

02 серпня 2017 - 12:15
У навчання беруть участь 350 вступників загальноосвітніх навчальних закладів України та військовослужбовців за контрактом Державної прикордонної служби України, у тому числі 25 дівчат

1 серпня на польовому центрі забезпечення навчального процесу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького для курсантів першого курсу, набору 2017 року, розпочато первинну військову-прикордонну підготовку.  Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

 У цьому році право одягнути однострій прикордонника здобули 350 вступників загальноосвітніх навчальних закладів України та військовослужбовців за контрактом Державної прикордонної служби України, в тому числі і 25 дівчат.

Ректор академії побажав усім курсантам першого курсу, впевненості та максимальної самовіддачі, адже для більшості цей крок – це екзамен на мужність, зрілість та подолання першої сходинки до офіцерських зірок.

Майбутніх офіцерів навчать відпрацьовувати алгоритм ведення тактичних дій під час умовного наступального й оборонного бою. Вони отримають знання з питань вогневої, фізичної, інженерної, топографічної, стройової та гуманітарної підготовки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+