Слухати

Паперові квітки з QR- кодом діють півгодини, — метрополітен Києва / Новини на Громадському радіо

Паперові квітки з QR- кодом діють півгодини, — метрополітен Києва

03 серпня 2017 - 12:09
Метро повністю перейде на паперові квітки з QR-кодом через 2 роки

В ефірі Громадського радіо радник начальника КП «Київський метрополітен» Наталя Макогон розповіла про нововведення в київському метрополітені, а саме запровадження на станції Кловська продажу білетів з QR- кодом замість жетонів. Презентація пілотного проекту відбулась 2 серпня.

«Насправді йдеться не тільки про білети з QR- кодом, а на автоматизацію усіх операції, що здійснювались у касі, — сказала Макагон, - У автоматі, що розміщеній на станції, ви можете придбати разовий квіток (з QR- кодом), крім цього ви можете придбати проїзний та поповнити його чи то купюрами 1, 2 , 5 грн чи то банківською карткою», — сказала Макагон.

Як зазначила Макагон, зараз строк дії білети з QR- кодом становить півгодини, але згодом ситуація может змінитися та дія квітка буде подовжена.

Наступними до експерименту включаться станції Політехнічний інститут, Васильківська. Дружби народів, Либідська.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+