Слухати

Понад 80% жителів підконтрольної частини Донбасу ніколи не були у країнах ЄС — опитування / Новини на Громадському радіо

Понад 80% жителів підконтрольної частини Донбасу ніколи не були у країнах ЄС — опитування

03 серпня 2017 - 17:11
У країнах ЄС ніколи не були 85% жителів Луганської області і 76% жителів Донецької області

Про це свідчать результати опитування, проведеного Фондом демократичних ініціатив ім. Кучеріва.

Згідно з результатами опитування, у країнах ЄС ніколи не були 85% жителів підконтрольної Україні території Луганської області і 76% жителів підконтрольної Україні території Донецької області.

Так, за інформацією соціологів, на підконтрольній території Донбасу лише 3% жителів отримали біометричний закордонний паспорт. Аналогічний показник в інших регіонах України є дещо вищим. Старий закордонний паспорт і чинна Шенгенська віза також є у 3% жителів підконтрольної частини Донбасу.

Водночас, зазначається, що у Росії ніколи не були 34% жителів підконтрольної частини Луганської області і 48% жителів підконтрольної частини Донецької області.

Крім того, соціологи зауважують, що жителі підконтрольної частини Донбасу не підтримують введення візового режиму з Росією. У Луганській області «за» візовий режим з Росією виступають 10% респондентів, а у Донецькій – 29%. 

Опитування проводилося протягом 1-11 липня 2017 року у Донецькій області та 8-26 липня у Луганській області. У кожній з областей було опитано по 500 респондентів.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+