Слухати

ДФС: понад 50 тисяч авто з іноземними номерами перебувають в Україні незаконно

04 серпня 2017 - 17:19
Йдеться як про машини, завезені у транзитному режимі, так і про авто, тимчасово ввезені для особистого користування

На території України перебувають понад 50 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією з порушенням норм українського законодавства.

24,505  тис. автомобілів з іноземною реєстрацією знаходяться в Україні з порушенням режиму тимчасового ввезення, ще 27,604  тис. – з порушенням транзитних строків.

Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на заступницю начальника управління організації митного контролю департаменту організації митного контролю ДФС Олену Мошинську.

За її словами, з початку 2017 року в режимі тимчасового ввезення в Україну потрапили 380,521  тис. авто, тоді як за 2016 рік таких було 588,326  тис., а за 2015 рік – 472,137  тис.

У зв’язку з цим у ДФС нагадують про передбачені покарання для тих, хто порушив визначені законом терміни перебування іноземного авто на території України.

Штрафи нараховуються в залежності від строку перевищення цих термінів.

Ст. 470 Митного кодексу України встановлює штраф у розмірі від 170 грн до 8,5 тис. грн за перевищення встановленого строку транзитного переміщення автомобіля в залежності від тривалості терміну перевищення, а ст. 481 – штраф у розмірі від 850 до 17 тис. грн за порушення строку тимчасового ввезення автомобіля.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+