Слухати

Громадське радіо підкорює соцмережі: 40 000 читачів у Twitter та 30 000 на Facebook / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо підкорює соцмережі: 40 000 читачів у Twitter та 30 000 на Facebook

04 серпня 2017 - 22:15
Все більше і більше читачів та читачок слідкують за Громадським радіо у соціальних мережах

В 2013 році вийшов перший подкаст оновленого «Громадського радіо». Це було інтерв’ю із Леонідом Кравчуком у програмі Сергія Андрушка «Кабінет». Тоді команда «Громадського радіо» ледве-ледве налічувала десятеро людей.

«Громадське радіо» стало фактично єдиною в країні групою радіожурналістів, які будують незалежну станцію, залишаючись поза контролем олігархів, політиків або держави. Нашим головним пріоритетом є сприяння створенню незаангажованого та відповідального суспільного мовлення.

За чотири роки із маленького подкаст-радіо «Громадське радіо» перетворилося на мережу, що мовить 24 години на добу на 14 частотах у Києві, Дніпрі та на Донбасі, а також на супутнику і сайті hromadskeradio.org. Професійна і самовіддана команда, понад 70 людей, виготовляє дев’ять годин прямого ефіру щодня.

І хоча ми радіо, ми також активно представлені у соціальних мережах: 40 000 читачів у Twitter та більш ніж 30 000 на Facebook довіряють Громадському радіо та стежать за нами щодня. 

Приєднуйтесь до нас на YouTube та Soundcloud

Нагадаємо, що мовлення Громадського радіо можна підтримати доброчинним внеском на Спільнокошті. 

Слухайте. Думайте. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+