Слухати

Прокуратура Грузії звернулася до Польщі у зв’язку з візитом Саакашвілі / Новини на Громадському радіо

Прокуратура Грузії звернулася до Польщі у зв'язку з візитом Саакашвілі

04 серпня 2017 - 21:33
Вдень 4 серпня з'явилась інформація про те, що Саакашвілі покинув США і зараз перебуває в Польщі

Головна прокуратура Грузії звернулася до Польщі у зв’язку з поширеною інформацією про візит екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі в цю країну.

Про це заявив заступник начальника департаменту зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Головною прокуратури Грузії Георгій Грдзелішвілі.

«У зв’язку з візитом Міхеіла Саакашвілі в Польщу, на підставі поширеної у ЗМІ інформації, Головна прокуратура звернулася до компетентних органів Польщі, й розпочаті всі передбачені законом процедури», — заявляють в прокуратурі.

За інформацією польських ЗМІ, екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі відвідав Польщу.

Саакашвілі виступив на заході, присвяченому річниці Варшавського повстання. Він говорив про співпрацю Грузії з Польщею, а також про Україну.

Як повідомлялося, 26 липня політики від Радикальної партії заявили про те, що екс-президента Грузії і колишнього голову Одеської обласної держадміністрації позбавили громадянства України.

Як повідомляло Громадське радіо, на переконання колишнього одеського губернатора і президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, позбавлення його українського громадянства є ознакою того, що він сильний суперник в очах президента Петра Порошенка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+