Слухати

Раді запропонували ввести кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону України громадянами країни-агресора

04 серпня 2017 - 12:24
Такі дії каратимуть позбавленням волі на строк до восьми років
Раді запропонували ввести кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону України громадянами країни-агресора / Новини на Громадському радіо

Голова фракції партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов і представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко підготували і внесли на розгляд парламенту проект закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконний перетин державного кордону» (реєстраційний номер 7017).

Як повідомляє в п’ятницю прес-служба партії «Блок Петра Порошенка», автори законопроекту звертають увагу парламенту на той факт, що за незаконне проникнення на територію України представників держави-агресора чинне законодавство України передбачає лише адміністративну відповідальність.

Згідно із проектом закону запропоновано встановити кримінальну відповідальність за перетин державного кордону України особою, яка має громадянство (підданство) держави-агресора, або іншою особою в інтересах держави-агресора, що суперечать національним інтересам України, будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів або з документами, що містять недостовірні відомості.

Такі дії каратимуть позбавленням волі на строк до трьох років. Крім того, запропоновано встановити, що за повторне вчинення таких дій або вчинення їх групою осіб передбачається відповідальність у формі позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років, а вчинення таких дій з застосуванням зброї — на термін від п’яти до восьми років.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+