Слухати

Сім із десяти британців вважають напрям розвитку країни неправильним — опитування / Новини на Громадському радіо

Сім із десяти британців вважають напрям розвитку країни неправильним — опитування

04 серпня 2017 - 15:15
Більшість британців вважають, що країна обрала неправильний шлях розвитку, а тероризм і охорону здоров’я вони називають найбільшими проблемами

Згідно з результатами опитування Ipsos MORI, сім з десяти (72%) респондентів у віці до 65 років вважають, що уряд Великобританії взяв неправильний курс на розвиток. 

«Підводячи підсумки до і після виборів, оптимізм щодо напрямку, в якому рухається країна, постійно знижується», — заявив директор Ipsos MORI Гідеон Скіннер.

Занепокоєння у британців викликає також система охорони здоров’я (41%), зростання екстремізму (34%), бідність (30%) і міграція (27%).

В опитуванні Ipsos MORI, крім Британії, взяли участь 25 країн.

Соціологами було опитано понад 18 тисяч респондентів з 23 червня по 7 липня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+