Слухати

Адвокат Януковича заявив про вимоги арештувати нового свідка по справі про держзраду

05 серпня 2017 - 08:31 8343
За словами Сердюка, Сергєєв, займаючи пост постпреда при ООН, займався «навмисним дезінформуванням світової спільноти» про реальні події

Адвокат екс-президента України Віктора Януковича Віталій Сердюк зажадав заарештувати екс-представника України в ООН Юрія Сергєєва за «співучасть в державному перевороті в 2014 році». Про підготовку відповідного клопотання виданню Гордон повідомило адвокатське об’єднання AVERLEX, яке представляє інтереси Януковича.

За словами Сердюка, займаючи пост дипломата високого рівня, Сергєєв «доповідав представникам всіх країн ООН і засобам масової інформації, що те, що відбувається в Україні, має виключно законний і правовий характер».

Але такі дії були «навмисним дезінформуванням світової спільноти» про реальні події, переконаний адвокат.

Сердюк наполягає, що 22 лютого 2014 року відбулося «силове захоплення влади», а постанову про самоусунення глави держави, прийняте Верховною Радою, є антиконституційним.

«Уже встановлено, що Янукович в той час знаходився в Україні. За статтею 108 Конституції України його відсторонення не могло відбуватися у той спосіб, яким воно було здійснено. І про це було дуже добре відомо Сергєєву», — наполягає адвокат.

Захист Януковича не виключає, що саме завдяки таким «умисним діям, вчиненим за попередньою змовою групою осіб» європейські гаранти проігнорували листи Януковича.

Сергєєв, який з 2007-го по 2015 рік був постпредом України при ООН, 15 серпня виступить в Оболонському суді в якості свідка у справі про держзраді Януковича. Cейчас колишній дипломат викладає в Єльському університеті.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+