Слухати

Адвокат Януковича заявив про вимоги арештувати нового свідка по справі про держзраду

05 серпня 2017 - 08:31
За словами Сердюка, Сергєєв, займаючи пост постпреда при ООН, займався «навмисним дезінформуванням світової спільноти» про реальні події
Адвокат Януковича заявив про вимоги арештувати нового свідка по справі про держзраду / Новини на Громадському радіо

Адвокат екс-президента України Віктора Януковича Віталій Сердюк зажадав заарештувати екс-представника України в ООН Юрія Сергєєва за «співучасть в державному перевороті в 2014 році». Про підготовку відповідного клопотання виданню Гордон повідомило адвокатське об’єднання AVERLEX, яке представляє інтереси Януковича.

За словами Сердюка, займаючи пост дипломата високого рівня, Сергєєв «доповідав представникам всіх країн ООН і засобам масової інформації, що те, що відбувається в Україні, має виключно законний і правовий характер».

Але такі дії були «навмисним дезінформуванням світової спільноти» про реальні події, переконаний адвокат.

Сердюк наполягає, що 22 лютого 2014 року відбулося «силове захоплення влади», а постанову про самоусунення глави держави, прийняте Верховною Радою, є антиконституційним.

«Уже встановлено, що Янукович в той час знаходився в Україні. За статтею 108 Конституції України його відсторонення не могло відбуватися у той спосіб, яким воно було здійснено. І про це було дуже добре відомо Сергєєву», — наполягає адвокат.

Захист Януковича не виключає, що саме завдяки таким «умисним діям, вчиненим за попередньою змовою групою осіб» європейські гаранти проігнорували листи Януковича.

Сергєєв, який з 2007-го по 2015 рік був постпредом України при ООН, 15 серпня виступить в Оболонському суді в якості свідка у справі про держзраді Януковича. Cейчас колишній дипломат викладає в Єльському університеті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+