Слухати

Для військових частин ЗСУ затвердили новий бойовий прапор

05 серпня 2017 - 16:58
Тепер на прапорі буде зображений напис назви військової частини, якій він вручається

Президент Петро Порошенко видав указ, яким затвердив новий зразок бойового прапора військових частин (з’єднань) Збройних сил України

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«На зміну статті 1 Указу Президента України від 20 червня 2006 року № 550 Про опис і малюнок базового зразка Бойового Прапора військової частини (з’єднання) Збройних сил України затвердити нові опис і малюнок базового зразка Бойового Прапора військової частини (з’єднання) Збройних сил України», — йдеться в Указі.  

На лицьовій стороні бойового Прапора в центрі зображено емблему ЗСУ, поміщену на тлі золотих променів, які по три розходяться від центру між сторонами емблеми.

f3cd84 551b49c46a395a2f3628b71d77_1 501 925 163_wysiwyg.jpeg

Прапор ЗСУ // прес-служба Президента
Прапор ЗСУ
прес-служба Президента

На променях міститься зображення вінків з листя і грон калини, у центрі яких зображено емблему виду ЗСУ, до якого належить військова частина (з’єднання).  

Полотнище вздовж периметру має лиштву, обшиту золотим кантом.

Верхня частина лиштви містить напис «За Україну», а нижня — напис «За її волю».

Права і ліва частини лиштви прикрашено орнаментом у вигляді зображення листя і грон калини. На зворотній стороні бойового Прапора в центрі міститься напис назви військової частини (з’єднання), якій вручається бойовий Прапор.  

На попередньому прапорі ЗСУ відповідних написів не було. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+