Слухати

У деяких державах ЄС стовпчик термометра подолав позначку в 40 градусів / Новини на Громадському радіо

У деяких державах ЄС стовпчик термометра подолав позначку в 40 градусів

05 серпня 2017 - 10:17
Десять європейських держав ввели червоний рівень небезпеки через аномальну спеку

Екстремальні погодні умови зафіксовані на території Італії, Чорногорії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Сербії, Угорщини, Румунії, Польщі, Швейцарії та Словенії, передає Eumetnet.

Влада Іспанії, Франції, Греції, Македонії і Болгарії ввели помаранчевий рівень небезпеки.

«У деяких районах даних держав стовпчик термометра подолав позначку в 40 градусів», — повідомляється у виданні.

Крім того, за даними газети The Guardian, щонайменше дві людини загинули через аномальні погодні умови в Румунії та Польщі, ще десятки госпіталізовані. Очікується, що нова хвиля спеки триватиме до середи.

Як повідомляло Громадське радіо, 2 серпня середньодобова температура повітря в Києві досягла + 28,9°, таким чином було на 0,6° перевищено попередній температурний рекорд для цього дня, який було встановлено в 2010 році.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+