Слухати

Британія може заплатити 40 млрд євро за Brexit лише за однієї умови — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Британія може заплатити 40 млрд євро за Brexit лише за однієї умови — ЗМІ

06 серпня 2017 - 13:12
Велика Британія може погодитись виплатити суму еквівалентну 40 мільярдам євро

Тільки якщо Брюссель погодиться обговорити торгову угоду в рамках угоди про майбутнє партнерство, Британія готова заплатити Євросоюзу 40 млрд євро за Brexit.

Про це повідомляє The Telegraph з посиланням на власні джерела.

За даними видання, високопоставлені чиновники у британському уряду дійшли висновку, що така пропозиція — вперше запропонована точна сума — є єдиним способом вийти з нинішньої тупикової ситуації на переговорах.

Проте, зазначає видання, Велика Британія погодиться виплачувати суму, еквівалентну 40 мільярдам євро (36 млрд фунтів), якщо ЄС погодиться обговорити фінансове врегулювання як частину угоди про майбутні відносини, що включатиме торгову угоду.

Також, окремі джерела в британському уряді, які знають стратегію переговорів Великої Британії, підтвердили цю цифру, відхиливши попередні повідомлення про те, що Тереза Мей вважає 50 мільярдів фунтів стерлінгів «занадто високою» сумою.

Раніше повідомлялося, що низка міністрів уряду Великої Британії, що підтримують Brexit, закликали канцлера казначейства Філіпа Хаммонда не визнавати вимог Євросоюзу про виплату 50 млрд фунтів (60 млрд євро) за вихід з ЄС.

Як відомо, в документі Єврокомісії йдеться, що Великій Британії доведеться розрахуватися за вихід зі складу Європейського союзу в євро, а не фунтах стерлінгів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+