Слухати

Невідомі не дали презентувати книгу «Розстрільний календар» через позицію авторки щодо гей-прайду – організатори Бандерштату

06 серпня 2017 - 14:56
На фестивалі Бандерштат не відбулося презентації книги Олени Герасим’юк «Розстрільний календар» через обіцянку начебто «свободівців» зірвати виступ

На Волині була скасована презентація книги Олени Герасим’юк «Розстрільний календар» на фестивалі Бандерштат. До організаторів звернулися люди, які назвались представниками ВО «Свобода» із вимогою скасувати виступ Олени Герасим’юк.

Про це в коментарі Громадському радіо розповіла організаторка літсцени фестивалю Бандерштат Ганна Луцюк.

«Прийшли в оргкомітет «сободівці», націоналісти, які представилися і сказали, що вони не можуть допустити на Бандерштаті виступ Олени Герасим’юк через її позицію стосовно гей-параду. Також у них ще якісь там незрозумілі конфлікти. Вони сказали, якщо ми цей виступ зробимо, то будуть проблеми. Також погрожували і письменниці», — зазначила Ганна Луцюк.

За словами організаторів, виступ скасували, щоб унеможливити конфлікт.

У Луцькій міській організації ВО «Свобода» заперечують свою причетність до інциденту. В коментарі Громадському радіо керівник Луцької міської організації ВО «Свобода» Микола Федік зазначив, що організації не проводила і не збирається проводити жодних протестних акцій на фестивалі.

«Луцька міська організація ВО «Свобода» не проводила, не проводить і не збирається проводити жодних протестних акцій на фестивалі. Також як керівник міської організації, я не робив жодних заяв та нікого не уповноважував робити заяви та вчиняти будь-які дії від імені Луцької міської організації ВО «Свобода», — сказав Микола Федік.

Як відомо,  книга  Олени Герасим’юк «Розстрільний календар» стосується політичних репресій в радянській Україні.

Читайте також: Ми спробуємо відтворити онлайн судові процеси над українцями у 30-х роках, — Герасим’юк

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+