Слухати

Спецпредставник США по України Волкер відвідає Москву / Новини на Громадському радіо

Спецпредставник США по України Волкер відвідає Москву

06 серпня 2017 - 14:45
Розповідаючи про результати зустрічі з Тіллерсоном, Лавров заявив, що держсекретар США підтвердив йому намір Волкера відвідати Москву

Спецпредставник США по Україні Курт Волкер має намір відвідати Москву. Про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон на зустрічі з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим у Манілі, повідомляють »РИА Новости».

Розповідаючи про результати зустрічі з Тіллерсоном, Лавров заявив, що держсекретар США підтвердив йому намір Волкера відвідати Москву.

«Рекс Тіллерсон підтвердив, що такий контакт з нашим представником Владиславом Сурковим запланований і відбудеться найближчим часом. Нам буде цікаво, яке уявлення про нинішній стан справ склав американський спеціальний представник», — сказав Лавров.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+