Слухати

В окупованому Криму встановили пам’ятник кубинському лідеру Кастро, який просив не встановлювати йому пам’ятників / Новини на Громадському радіо

В окупованому Криму встановили пам’ятник кубинському лідеру Кастро, який просив не встановлювати йому пам’ятників

06 серпня 2017 - 10:12
Меморіал команданте - це висічена брила з каменю з невеликою лавкою. На пам'ятнику також присутня цитата Кастро: «Перемога - це завзятість»

В окупованому Криму в селищі Оленівка Чорноморського району встановили пам’ятник кубинському революціонеру Фіделю Кастро, сообщает Инфорезист.

Меморіал команданте встановили в рамках фестивалю «Extreme Крим». Він являє собою висічену брилу з невеликою лавкою. На пам’ятнику також присутня цитата Кастро: «Перемога — це завзятість».

Біля пам’ятника планують побудувати набережну «імені великого політичного діяча і великого друга Росії».

Віце-прем’єр так званого уряду Криму Дмитро Полонський заявив, що пам’ятник виконаний з лавкою, щоб милуватися  морем та солнцем.

Кубинський революціонер Фідель Кастро керував країною протягом 47 років. Через проблеми зі здоров’ям він пішов з політики в 2006 році, а в 2008 році повністю передав владу своєму братові Раулю Кастро. Команданте помер 5 листопада 2016 року в Гавані в віці 90 років. Після його смерті в Кубі ухвалили закон, який забороняє встановлювати пам’ятні статуї на честь Кастро і називати його ім’ям громадські місця. Такою була воля покійного кубинського лідера, заявив його брат Рауль Кастро.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+