Слухати

В уряді ФРН відреагували на заклик лідера німецьких лібералів перезавантажити відносини з РФ / Новини на Громадському радіо

В уряді ФРН відреагували на заклик лідера німецьких лібералів перезавантажити відносини з РФ

06 серпня 2017 - 11:00
Уповноважений уряду ФРН переконаний, що обговорення статусу анексованого півострова не можливе до вирішення конфлікту на Донбасі

Уповноважений уряду Німеччини з питань співпраці з РФ, Центральною Азією та країнами «Східного партнерства» Ґернот Ерлер виступає проти обговорення питання про статус анексованого Росією Криму до врегулювання конфлікту на Донбасі, передає DW.

Слова Ерлера стали заочною відповіддю на коментар голови Вільної демократичної партії Крістіана Лінднера, котрий напередодні висловив думку про необхідність відкоригувати курс Берліна щодо Росії.

На переконання німецького уповноваженого, у Європі є консенсус щодо того, що «спершу треба сконцентруватись на політичному врегулюванні кривавого конфлікту на сході України» і тільки на більш пізньому етапі цього «політичного процесу» переходити до обговорення теми Криму.

Також Елнер наголосив, що пом’якшення санкцій ЄС щодо Москви можливе лише після реалізації мінських домовленостей, включно із повним припиненням вогню на Донбасі.

Як відомо, раніше лідер вільних демократів Крістіан Лінднер заявив, що потрібно «загерметизувати» питання анексії Криму. Також він говорив, що спершу потрібно досягти прогресу за іншими пунктами відносин з Москвою.

«Безпека і благополуччя в Європі залежать у тому числі від відносин з Москвою», — зазначив Крістіан Лінднер.

Офіційних коментарів з боку німецького МЗС, а також української дипломатії наразі не лунало.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+