Слухати

Громадське радіо відкриває нових україномовних виконавців: стартує рубрика - «Нова українська» / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо відкриває нових україномовних виконавців: стартує рубрика - «Нова українська»

07 серпня 2017 - 10:40
Ми хочемо, щоби більше якісної україномовної музики було доступно нашим слухачам та слухачкам, а тому шукаємо нову Джамалу та Онуку

Від сьогодні у «Ранковій хвилі» Громадського радіо стартує нова рубрика — «Нова українська». Це музична рубрика, в якій музичний журналіст Філ Пухарєв, добре відомий у колах шанувальників сучасної неакадемічної музики, представлятиме нові записи україномовних виконавців.
Ми шукаємо нову Джамалу та Онуку! У вас всього 6 хвилин, щоби взяти у полон серця слухачів Громадського радіо.
Періодичність випуску — 5 разів на тиждень, по буднях. Вміст рубрики — пісня і розповідь про виконавців. 

Хочете запропонувати свою музику? Надсилайте нам треки та коротку розповідь про себе на [email protected]


 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+