Слухати

Хуг закликав вилучити міни з мосту у Щасті на Луганщині / Новини на Громадському радіо

Хуг закликав вилучити міни з мосту у Щасті на Луганщині

07 серпня 2017 - 21:39
Авто моніторингової місії ОБСЄ не пропустили через міст у Щасті на Луганщині: на ньому закладені протитанкові міни

Ці міни, як твердять у місії, з мосту не вилучили українські військові.

«Він не пошкоджений, але цивільне населення, зокрема неозброєні спостерігачі досі не можуть ним користуватися через міни», — написали у прес-службі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Twitter.‏

«Мости призначені об’єднувати людей, а не роз’єднувати їх. Вилучіть міни негайно», — цитують в Twitter першого заступника голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александра Хуга.

Як повідомляло Громадське радіо, початку року Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ зафіксувала 330 постраждалих серед цивільного населення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+