Слухати

Команда Громадського радіо написала листа слухачці, яка вразила своєю історією / Новини на Громадському радіо

Команда Громадського радіо написала листа слухачці, яка вразила своєю історією

07 серпня 2017 - 17:43
Слухачка Громадського радіо вразила своїм дзвінком Громадське радіо, редакція написала їй листа подяки у відповідь

На Громадське радіо зателефонувала слухачка, яка вразила всю команду. Мирошниченко Марія Сергіївна -  вчителька на пенсії. Живе в селі Петропавлівка Станично-Луганського району. Кожен день слухає Громадське радіо. Крізь сльози пенсіонерка розказала, що кожен місяць перераховує невеличкі гроші на розвиток радіо, а в місцевому банку із неї сміються, мовляв, не відомо куди передаєте. Однак, жінка вірить в те, що чує на хвилях Громадського радіо.

Пані Марія каже, що Громадське радіо для неї — це основне і єдине джерело інформації, а тому вона передає привіт і дякує усій нашій команді. Пенсіонерка також агітує слухати Громадське радіо своїх сусідів та знайомих. 

Нас настільки вразила історія пані Марії, що ми написали звичайного паперового листа, де кожен і кожна з редакції власною рукою написали кілька теплих слів для пенсіонерки. Разом із сувенірами від Громадського радіо, ми відправили листа в село Петропалівку на Луганщині. 

Для нас важлива кожна перерахована гривня, але що більш важливо - довіра. 

«Маріє Сергіївно, дякую Вам, бо саме для таких людей, як Ви працює Громадське радіо. Ваша підтирмка допомагає долати перешкоди, а часом невпевненість у власних силах», — написав співзасновник Громадського радіо Андрій Куликов.

«Ми цінуємо, що такі слухачі та слухачки, як Ви, підтримують нас! Дякуємо Вам за допомогу. Будемо старатися, щоби наші програми були якісними і надалі», — відмітив головний редактор Кирило Лукеренко. 

«Ваша підтримка дозволя мені вірити, що якісна журналістика потрібна цій країні. Дякую! Це дуже зворушливо», — написала журналістка Ірина Ромалійська. 

«Дорога Маріє Сергіївно, щиро дякуємо за Вашу підтримку. Цінуємо кожну гривню!», — додала редакторка Ірина Славінська. 

 

444.jpg

Громадське радіо //
Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+