Слухати

З України в Польщу збільшилось постачання олії, м’яса та злаків / Новини на Громадському радіо

З України в Польщу збільшилось постачання олії, м’яса та злаків

08 серпня 2017 - 19:22
Польща за останні роки стала для України одним з основних ринків збуту

«Попри зріст українського імпорту, внутрішній харчовий ринок Польщі надалі має перевагу — 1,1 тис. тон до 153 тис. тон, з чого одна третя потрапляє на експорт», — повідомляє газета «Puls Biznesu» з посиланням на дослідження «SpotData».

Для порівняння у 2013 році експорт становив 0%. Найбільший зріст спостерігається в імпорті м’яса і птиці: від нуля — до кількасот тонн.

Також газета повідомила, що торговці птицею заявляли, що українське м’ясо виходить набагато дешевшим у порівнянні з польським, навіть, якщо додати митний збір.

У виданні зазначили, що український продукт є дешевшим через можливість виробників купувати дешевших злаків, для годівлі тварин та доступ до дешевої робочої сили.

Нагадаємо, у період від січня — до травня цього року імпорт українських харчових товарів до Польщі зріс на 108%.

Як повідомляло Громадське радіо, в Україні з серпня почне діяти мито 0% на вживані канадські автівки.

Цей матеріал було підготовлено журналістом Владиславом Цовмою в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+