Слухати

РФ перенесла залізничну гілку подалі від ділянки кордону, що контролюється «ЛНР»

08 серпня 2017 - 09:00
До цього стара залізнична колія проходила незначну ділянку безпосередньо по території України
РФ перенесла залізничну гілку подалі від ділянки кордону, що контролюється «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

Значення новини про запуск Росією залізниці в обхід України в інформаційних полях обох країн значною мірою переоцінене. Таку думку в програмі Ранкова Хвиля на Громадському радіо висловив директор Центру транспортних стратегій Сергій Вовк.

«Дуже заполітизовано звучить — залізниця в обхід України. Насправді йдеться про локальний проект, а саме будівництво порядка 150 км нового залізничного полотна для оптимізації виключно російського залізничного руху в напрямку з центральних областей до південних областей. Зокрема, в напрямку Москва-Адлер. До цього стара залізниця проходила незначну ділянку безпосередньо по території України (близько 30 км) і далі вона йшла фактично по лінії державного кордону між Україною і Росією по території Луганської області, яка наразі непідконтрольна Україні», — пояснив Сергій Вовк.

Він зазначив, що, ймовірно, через високі політичні, технологічні та безпекові ризики в тому районі ів 2015 році і з’явився цей проект — будівництво нового перегону на ділянці Журавка-Міллерове. 

Нагадаємо, в Росії оголосили про запуск залізниці в обхід території України.Залізницю побудували в Ростовській та Воронезькій області.

Раніше повідомлялося, що двоколійна електрифікована залізниця Журавка-Міллерово протяжністю 122,5 км в обхід України буде повністю введена в експлуатацію в третьому кварталі 2017 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+