Слухати

Саакашвілі не впустять до України при спробі перетину кордону

08 серпня 2017 - 14:08
Указ президента України про позбавлення громадянства Міхеіла Саакашвілі зробив паспорт політика недійсним

Колишнього голову Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі не пропустять до України та вилучать у нього паспорт, у разі спроби перетину кордону.

Про це заявив перший заступник голови Держприкордонслужби Василь Серватюк під час спілкування з представниками «Руху нових сил».

«Указ президента України та доручення Державної міграційної служби у Державній прикордонній службі є. В указі і дорученні відповідні документи визнані недійсними, і нам доручено, що в разі виявлення таких документів вони вилучаються, складаються відповідні документи і передаються в Державну міграційну службу», — повідомив Серватюк.

За його словами, згідно з порядком перетину кордону особу з недійсними документами не пропустять до країни.

«Оскільки у даного громадянина немає документів, які дають право на перетин кордону», — додав Серватюк.

Раніше Громадському радіо у Саакашвілі підтвердили його виїзд за межі Польщі. Напередодні польські ЗМІ повідомили, що екс-президент Грузії та колишній керівник Одеської області України Міхеіл Саакашвілі виїхав із Польщі.

Як відомо, Польща отримала запит Грузії про місце знаходження Саакашвілі. Грузинська сторона попросила Польщу встановити, чи знаходиться Саакашвілі на території країни.

26 липня стало відомо, що Президент України Петро Порошенко позбавив громадянства України Міхеіла Саакашвілі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+