Слухати

Укрзалізниця готує тендер на закупівлю нових вантажних вагонів

08 серпня 2017 - 17:53
Відповідний проект документів на $150 мільйонів готує Укрзалізниця спільно із Європейським банком реконструкції і розвитку

Укрзалізниця і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) почали підготовку документації для проведення тендеру із закупівлі нових вантажних піввагонів в рамках кредитної угоди з ЄБРР на суму $150 млн.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

За словами директора інженерно-технічного забезпечення Укрзалізниці Володимира Крота, всього в рамках кредитної угоди з ЄБРР планує придбати близько 7 тис. вантажних напіввагонів, лотами в розмірі від 1 тис. до 1,5 тис. напіввагонів в одному лоті.

«Ми плануємо закупити як напіввагони з глухим дном, так і вагони люкові, в співвідношенні приблизно 50 на 50», — пояснив він.

Закупівля нових вантажних піввагонів буде відбуватися за принципами і правилами ЄБРР, початок тендеру заплановано на вересень, а передбачений термін поставки вагонів — 12 місяців з моменту підписання договорів на виробництво та поставку вагонів.

Очікується, що відповідну угоду буде підписано в жовтні цього року і паралельно ЄБРР спільно з Укрзалізницею починає підготовку тендеру.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+