Слухати

В Атланті помер орангутанг, який одним з першим вивчив мову жестів / Новини на Громадському радіо

В Атланті помер орангутанг, який одним з першим вивчив мову жестів

08 серпня 2017 - 08:29
В зоопарку американського міста Атланта помер орангутанг, котрий одним з перших вивчив людську мову жестів і користувався нею

Його звали Чантек і він помер у віці 39 років. Близько 9 років Чантек жив в помешканні антрополога і там навчився прибирати свою кімнату, виробляти і використовувати різні інструменти і самостійно знаходити дорогу в ресторан фаст-фуду, повідомляє Reuters.

Останні роки життя він провів у зоопарку Атланти. Він убув одним з найстарших орангутагнів у США.

В 2016 році в зоопарку почали лікування серцевої хвороби Чантека. Серцева хвороба є провідною причиною смерті серед великих мавп, таких як орангутанги.

Чантека перевели на дієту з низьким вмістом натрію, і він був першим орангутаном, який пройшов добровільну ехокардіограму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+