Слухати

Балчун вважає, що йому вдалось «стабілізувати» Укрзалізницю

09 серпня 2017 - 12:46
Голова «Укрзалізниці» Войцех Балчун, який сьогодні написав заяву про звільнення, заявив, що «Укрзалізницю» вдалось стабілізувати та поліпшити економічні показники компанії
Балчун вважає, що йому вдалось «стабілізувати» Укрзалізницю  / Новини на Громадському радіо

Про це керівник ПАТ «Укрзалізниця» Воцех Балчун написав у своєму Facebook. «Отож, ми стабілізували компанію, поліпшили всі економічні показники, підготували п’ятирічну стратегію, відновили репутацію компанії на міжнародній арені, повернулися на шлях інвестицій, запустили нові пасажирські сполучення»,— написав він.

За його словами, також багато що і не склалось, проте, зазначив, що не буде у такий момент говорити про погане.

Також, як повідомив Балчун, відбулось значне покращення фінансового стану товариства.

«За 6 місяців 2017 року за міжнародними стандартами фінансової звітності чистий прибуток склав 122,5 млн.грн., що на 3,9 млрд. грн. більше, ніж за аналогічний період 2016 року», — повідомив він.

За його словами, вдалось досягти помітних успіхів в покращені кредитної політики компанії.

«За період з червня 2016 року до липня 2017 року погашено фінансових зобов’язань в на суму 8,7 млрд грн, при цьому кредитний портфель зменшився на 15%, або 6,6 млрд грн, і на 01.08.2017 склав 37,3 млрд грн», — повідомив Балчун.

Як відомо, сьогодні на засіданні уряду стало відомо, що керівник «Укрзалізниці» Войцех Балчун подав у відставку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+