Слухати

Кабмін хоче створити єдиний рахунок для сплати податків

09 серпня 2017 - 13:17
Пропонується, що єдиний рахунок буде доступний електронному кабінеті платника податків

Кабінет міністрів України погодив законопроект, яким передбачається введення єдиного рахунку для сплати податків.

Про це йшлося на засіданні уряду 9 серпня, передає Громадське.

Пропонується, що єдиний рахунок буде доступний електронному кабінеті платника податків. На нього можна буде заплатити всі податки та збори, а також єдиний соціальний внесок.

«Основною метою законопроекту є спрощення процедури розрахунків платників податків з бюджетами через введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів», — говориться в пояснювальній записці до документа, передає «Інтерфакс-Україна».

Однак, як зазначається, на даний рахунок не можна буде сплатити податок на додану вартість та акцизний податок.

Нагадаємо, 27 грудня, президент України Петро Порошенко підписав зміни до законодавства щодо роботи фізичних осіб-підприємців.

Із 1 січня 2017 року ФОПи  щомісяця платитять єдиний соціальний внесок у розмірі 704 гривні на місяць, навіть якщо не мають прибутку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+