Слухати

Керівник «Укрзалізниці» Балчун подав у відставку  / Новини на Громадському радіо

Керівник «Укрзалізниці» Балчун подав у відставку

09 серпня 2017 - 11:31
Керівник Укрзалізниці Войцех Балчун подав у відставку і очікує на розгляд заяви на засіданні уряду

Голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун раніше написав заяву про відставку. Про це в ході засідання уряду повідомив прем’єр Володимир Гройсман, передає 112.

Заяву сьогодні буде розглянуто на засіданні уряду.

«Хочу висловити вдячність за проведену роботу Войцеху Бальчуну, який через особисті обставини змушений залишити посаду керівника Укрзалізниці», — зазначив у Twitter прем’єр-міністр України Володимр Гройсман.

 

 

Також він зазначив, що Мінекономрозвитку України отримало доручення невідкладно запустити процедуру публічного конкурсу на нового керівника Укрзалізниці.

За словами Гройсмана, серед завдань нового керівника Укрзалізниці — завершити процес корпоратизації Укрзалізниці та провести реформу корпоративного управління.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+