Слухати

МЗС України перевіряє інформацію щодо зниклих в Фінляндії 37 українців

09 серпня 2017 - 10:45 258
Міністерство закордонних справ України перевіряє інформацію про зникнення групи українців, яка приїхала на сезонну роботу до Фінляндії

Про це повідомив офіційний представник департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич, повідомляє «112-Україна» з посиланням на «Українські Новини».

«Консул України в Фінляндії перевіряє поширену в ЗМІ інформацію про місце знаходження групи українських громадян, які перебувають на сезонних роботах в цій країні», — зазначив Кирилич.

Посол України у Фінляндії Андрій Олефіров припускає, що ці громадяни України не зникли, а знайшли іншу роботу.

«Не «зникли». З досвіду: знайшли іншу роботу. На контакті з поліцією. Наша» гаряча «(лінія): + 358-40-471-92-00», — написав посол в мікроблозі в Твіттері.

Раніше повідомлялося про те, що у населеному пункті Тууповаара Йоенсуу у Фінляндії зникли 40 людей. 37 з них — громадяни України, 3 - Естонії. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+