Слухати

МЗС України перевіряє інформацію щодо зниклих в Фінляндії 37 українців

09 серпня 2017 - 10:45
Міністерство закордонних справ України перевіряє інформацію про зникнення групи українців, яка приїхала на сезонну роботу до Фінляндії
МЗС України перевіряє інформацію щодо зниклих в Фінляндії 37 українців / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив офіційний представник департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич, повідомляє «112-Україна» з посиланням на «Українські Новини».

«Консул України в Фінляндії перевіряє поширену в ЗМІ інформацію про місце знаходження групи українських громадян, які перебувають на сезонних роботах в цій країні», — зазначив Кирилич.

Посол України у Фінляндії Андрій Олефіров припускає, що ці громадяни України не зникли, а знайшли іншу роботу.

«Не «зникли». З досвіду: знайшли іншу роботу. На контакті з поліцією. Наша» гаряча «(лінія): + 358-40-471-92-00», — написав посол в мікроблозі в Твіттері.

Раніше повідомлялося про те, що у населеному пункті Тууповаара Йоенсуу у Фінляндії зникли 40 людей. 37 з них — громадяни України, 3 - Естонії. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+