Слухати

На курортній базі у Коблево отруїлось 18 дітей / Новини на Громадському радіо

На курортній базі у Коблево отруїлось 18 дітей

09 серпня 2017 - 15:06
На курортній базі відпочинку «Вінниця» у Коблево масово отруїлися діти, які приїхали на відпочинок з Києва

Внаслідок отруєння на курортній базі відпочинку «Вінниця», 18 дітей доправлені до інфекційного відділення.

Про це повідомив заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кіндратів на своїй сторінці в Facebook.

«За медичною допомогою звернулося 18 дітей з міста Києва віком 9-12 років, які відпочивали на одній з баз відпочинку у Коблево», — написав він.

Діти були доправлені до інфекційного відділення Березанської центральної районної лікарні, де їм було надано невідкладну медичну допомогу.

«За попередніми висновками лікарів, у дітей була діагностована ротовірусна інфекція, завдяки своєчасно наданій медичній допомозі, ситуація не критична і стан хворих не важкий», — написав він.

За його словами, надзвичайну ситуацію міг спровокувати стан води в басейні де проводили час діти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+