Слухати

У офісі видання Страна.ua проходять обшуки

09 серпня 2017 - 10:23
Також співробітники СБУ обшукують квартири двох журналістів видання

Видання повідомляє про обшуки у своєму офісі та у квартирах двох співробітників.

«В офісі видання «Страна.uа» щойно почався обшук. Крім того, співробітники СБУ увірвалися до квартири двох журналістів видання», — повідомляє  видання.

Як повідомляє видання, дозвіл на обшук видав Печерський райсуд Києва і йде у справі про розголошення державної таємниці.

«Це нова справа, яку фабрикує проти нас СБУ», — йдеться в повідомленні видання.

Це вже другий обшук у редакції «Страна.uа» за літо. 

22 червня в Києві обшукали редакцію і затримали головного редактора інтернет-видання «Cтрана.ua» Ігоря Гужву.

Як повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, Гужва вимагав та отримав $10 тис. за нерозміщення компрометуючих матеріалів щодо депутата Радикальної партії Дмитра Лінька.

26 червня за підозрюваного у вимаганні головного редактора «Страна.ua» Ігоря Гужву його заступник Світлана Крюкова внесла 544 тисяч гривень застави.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+