Слухати

Уряд виділив понад 2 мільйони для грошової допомоги постраждалим «Майдану» / Новини на Громадському радіо

Уряд виділив понад 2 мільйони для грошової допомоги постраждалим «Майдану»

09 серпня 2017 - 17:53
Постраждалі учасники Революції Гідності зможуть отримати по 369 тисяч гривень за важкі поранення під час участі у масових акціях

Уряд виділив понад 2 млн 686 тисяч гривень грошової допомоги постраждалим учасникам Революції Гідності, передає «Урядовий портал».

«Одноразову грошову допомогу на суму 369,8 тис. грн отримає учасник, який отримав тяжке тілесне ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту під час Революції Гідності, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року» — йдеться у повідомленні.

Водночас одноразову грошову допомогу на загальну суму  2 млн 316 тис. грн отримають 15 учасників Революції Гідності, які отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості під час участі у зазначених акціях Революції Гідності.

«Уряд продовжує виділяти кошти учасникам Революції Гідності, які постраждали під час подій на Майдані. Вони захищали свободу та гідне майбутнє для України і грошова допомога для них сьогодні — це найменше, що ми можемо зробити для підтримки їх та їхніх родин», — прокоментував рішення Уряду Перший віце-прем’єр-міністр України — Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Кошти будуть виділені Міністерству соціальної політики з резервного фонду державного бюджету.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+