Слухати

За півроку в Україні в ДТП загинули понад 1300 людей, — Патрульна поліція

09 серпня 2017 - 10:21
Також за перше півріччя у 2017 році понад 15 000 людей зазнали поранень під час дорожніх аварій
За півроку в Україні в ДТП загинули понад 1300 людей, — Патрульна поліція / Новини на Громадському радіо

Кожна аварія відбувається через те, що хтось порушив правила дорожнього руху. Вкрай рідко ДТП трапляються за інших обставин, через незалежні від водіїв причини. Про це в ефірі програми Ранкова Хвиля на Громадському радіо заявив заступник начальника Патрульної поліції України Олексій Білошицький.  

«Як правило є причинно-наслідковий зв’язок, який пов’язаний з тими чи іншими діями водія. Більшість аварій трапляється через недисциплінованість і недотримання правил дорожнього руху водіями», — зазначив він.

Конкретизуючи причини дорожніх аварій він сказав, що за перше півріччя 2017 року, левову частку ДТП спричинило порушеyня правил маневрування та недотримання небезпечної дистанції.

«До порушення правил маневрування відноситься 38% всіх аварій, а до недотримання безпечної дистанції — 22,5%», — уточнив Білошицький.

На третьому місці — порушення безпечної швидкості руху — 18%.

«Ми бачимо, що порушення правил маневрування і недотримання безпечної дистанції — більше 60%. А це говорить про те, що водії перш за все самі порушують правила дорожнього руху і своїми діями зумовлюють вчинення ДТП», — сказав заступник начальника Патрульної поліції України.

Він повідомив, що за перше півріччя 2017 року сталося близько 76 000 ДТП, з них понад 11 000 ДТП з потерпілими, 1377 людей загинули в аваріях. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+